TV közvetítések

Játékvezetői
küldések

Születésnaposok

Szervezők

  • BLSZ

    2018. október 21., vasárnapi mérkőzések:

  • Mind
  • Labdarúgás
  • Futsal
  • Kézilabda
  • Kosárlabda
  • TV műsor
  • Labdarúgás La Liga 12:00 9. Rayo Vallecano - Getafe -
    Labdarúgás Merkantil Bank Liga NB II. 14:30 13. MTE 1904 - Cegléd -
    Labdarúgás Merkantil Bank Liga NB II. 14:30 13. Dorog - Siófok -
    Labdarúgás Merkantil Bank Liga NB II. 14:30 13. Budafoki MTE - Budaörsi SC -
    Labdarúgás Merkantil Bank Liga NB II. 14:30 13. Tiszakécske - Békéscsaba -
    Labdarúgás Merkantil Bank Liga NB II. 14:30 13. Kazicbarcika - ZTE FC -
    Labdarúgás Merkantil Bank Liga NB II. 14:30 13. Soroksár Sport - Vasas FC -
    Labdarúgás Merkantil Bank Liga NB II. 15:30 13. Kaposvár - Nyíregyháza -
    Labdarúgás Bundesliga 15:30 8. Hertha - Freiburg - 15:30
    Labdarúgás La Liga 16:15 9. Eibar - Athletic Bilbao - 16:15
    Labdarúgás Merkantil Bank Liga NB II. 17:00 13. Gyirmót FC - Monor -
    Labdarúgás Merkantil Bank Liga NB II. 17:00 13. Aqvital Csákvár - Vác FC -
    Labdarúgás Merkantil Bank Liga NB II. 17:00 13. Balmaz Kamilla - Győri ETO -
    Labdarúgás Premier League 17:00 9. Everton - Crystal Palace - 17:00
    Labdarúgás Bundesliga 18:00 8. M Gladbach - Mainz -
    Labdarúgás La Liga 18:30 9. Huesca - Espanyol - 18:30
    Labdarúgás BLSZ BLSZ II. osztály 19:00 10. MUN SE - II. ker. UFC -
    BLSZ
    Labdarúgás La Liga 20:45 9. Real Betis - Valladolid - 20:45
    Futsal Női NBI 16:00 4. TF SE - Tolna-Mözs -
    Futsal Női NBI 18:00 4. Miskolci Vénusz - Szekszárd FC -
    Kézilabda K&H Férfi kézilabda liga - alapszakasz - NBI 17:45 7. Veszprém KC - Szeged - 17:45
    Kosárlabda Női NB I/A Alapszakasz 19:00 4. NKE-Csata - Cegléd -
    13 13:30

    Sport1
    Kézilabda BL, nők, csoportmérkőzés,
    Thüringer HC - Győri Audi ETO (élő)

    15 15:30
    8.
    Hertha - Freiburg2018.10.21 15:30

    Sport2
    Labdarúgás, Bundesliga, 8. forduló,
    Hertha - Freiburg (élő)

    16 16:15
    9.
    Eibar - Athletic Bilbao2018.10.21 16:15

    Spíler2 TV
    La Liga,
    SD Eibar - Athletic Club (élő)

    16:45

    Sport1
    Kézilabda BL, nők, csoportmérkőzés,
    Bietogheim - FTC-Rail Cargo Hungaria (élő)

    17 17:00
    9.
    Everton - Crystal Palace2018.10.21 17:00

    Spíler1 TV
    Labdarúgás: Premier League
    Everton - Crystal Palace (élő)

    17:45 7.
    Veszprém KC - Szeged2018.10.21 17:45

    M4 Sport
    Kézilabda közvetítés, K&H férfi kézilabda liga:
    Telekom Veszprém - Mol-Pick Szeged

    18 18:30
    9.
    Huesca - Espanyol2018.10.21 18:30

    Spíler2 TV
    La Liga
    SD Huesca - RCD Espanyol (élő)

    20 20:45
    9.
    Real Betis - Valladolid2018.10.21 20:45

    Spíler2 TV
    La Liga
    Real Betis - Real Valladolid (élő)

© Copyright 2007-2018. SportTál
 e-mail: info@sporttal.hu 

TOP 5 látogatottsági statisztika: bajnokságok, csapatok, játékosok és játékvezetők