TV közvetítések

Születésnaposok

Szervezők

  • BLSZ

    2019. szeptember 18., szerdai mérkőzések:

  • Mind
  • Labdarúgás
  • Kézilabda
  • Vízilabda
  • TV műsor
  • Szabadnaposok
  • Labdarúgás Merkantil Bank Liga NB II. 16:00 9. Tiszakécske - Budafoki MTE -
    Labdarúgás Merkantil Bank Liga NB II. 16:00 9. Békéscsaba - Haladás -
    Labdarúgás Merkantil Bank Liga NB II. 16:00 9. Kazicbarcika - Vác FC -
    Labdarúgás Merkantil Bank Liga NB II. 16:00 9. Soroksár Sport - Gyirmót FC -
    Labdarúgás Merkantil Bank Liga NB II. 16:00 9. Dorog - Siófok -
    Labdarúgás Merkantil Bank Liga NB II. 16:00 9. Budaörsi SC - Szeged -
    Labdarúgás Merkantil Bank Liga NB II. 18:00 9. Vasas FC - MTK -
    Labdarúgás Bajnokok Ligája - A csoport 18:55 1. Club Brugge - Galatasaray - 18:55
    Labdarúgás Bajnokok Ligája - B csoport 18:55 1. Olympiakos - Tottenham - 18:30
    Labdarúgás Merkantil Bank Liga NB II. 19:00 9. Aqvital Csákvár - Szolnoki MÁV FC -
    Labdarúgás Merkantil Bank Liga NB II. 19:00 9. Győri ETO - Nyíregyháza -
    Labdarúgás BLSZ BLSZ II. osztály 20:00 2. TF SE - Pestsztimre II. -
    BLSZ
    Labdarúgás Bajnokok Ligája - A csoport 21:00 1. Paris Saint-Ger - Real Madrid - 20:55
    Labdarúgás Bajnokok Ligája - B csoport 21:00 1. Bayern München - Crvena Zvezda - 20:55
    Labdarúgás Bajnokok Ligája - C csoport 21:00 1. Shakhtar Donets - Manchester City -
    Labdarúgás Bajnokok Ligája - C csoport 21:00 1. Dinamo Zagreb - Atalanta -
    Labdarúgás Bajnokok Ligája - D csoport 21:00 1. Atlético Madrid - Juventus - 20:15
    Labdarúgás Bajnokok Ligája - D csoport 21:00 1. Leverkusen - Lokomotiv Mosco -
    Kézilabda K&H Női kézilabda liga - alapszakasz - NBI 18:00 4. DVSC - Békéscsaba -
    Kézilabda K&H Női kézilabda liga - alapszakasz - NBI 18:00 4. Győri ETO - Vác -
    Vízilabda E.ON Férfi OB I. - A csoport 18:00 3. Szolnok - UVSE -
    Vízilabda E.ON Férfi OB I. - B csoport 18:00 3. ZF-Eger - Kaposvár -
    Vízilabda E.ON Férfi OB I. - A csoport 19:15 3. DVSE - PVSK-Mecsek -
    Vízilabda E.ON Férfi OB I. - A csoport 19:30 3. Miskolc VLC - Szeged -
    Vízilabda E.ON Férfi OB I. - B csoport 19:30 3. OSC - AVUS -
    Vízilabda E.ON Férfi OB I. - B csoport 19:30 3. Honvéd - Szentes -
    Vízilabda E.ON Férfi OB I. - A csoport 20:00 3. FTC - Tatabánya -
    Vízilabda E.ON Férfi OB I. - B csoport 20:00 3. BVSC-Zugló - Vasas Plaket -
    18 18:30 1.
    Olympiakos - Tottenham2019.09.18 18:55

    Spíler2 TV
    UEFA Bajnokok Ligája
    Olympiacos FC - Tottenham Hotspur (élő)

    18:55 1.
    Club Brugge - Galatasaray2019.09.18 18:55

    Spíler1 TV
    UEFA Bajnokok Ligája
    Club Brugge - Galatasaray AS (élő)

    20 20:15 1.
    Atlético Madrid - Juventus2019.09.18 21:00

    M4 Sport
    M4 Sport stúdió, Labdarúgás

    20:55 1.
    Paris Saint-Ger - Real Madrid2019.09.18 21:00

    Spíler2 TV
    UEFA Bajnokok Ligája
    Paris Saint-Germain - Real Madrid (élő)

    20:55 1.
    Bayern München - Crvena Zvezda2019.09.18 21:00

    Spíler1 TV
    UEFA Bajnokok Ligája
    Bayern München - Crvena Zvezda (élő)

© Copyright 2007-2019. SportTál
 e-mail: info@sporttal.hu 

TOP 5 látogatottsági statisztika: bajnokságok, csapatok, játékosok és játékvezetők