TV közvetítések

Születésnaposok

Szervezők

  • BLSZ
Labdarúgás Labdarúgás
Bajnokság: 354
Módosítva : tegnap
Csapat: 2 802
Eredmény: 25 531
Játékos: 79 900
Kispályás labdarúgás Kispályás labdarúgás
Bajnokság: 65
Módosítva : 318 napja
Csapat: 260
Eredmény: 310
Játékos: 1 284
Futsal Futsal
Bajnokság: 95
Módosítva : 252 napja
Csapat: 496
Eredmény: 2 936
Játékos: 10 091
Kézilabda Kézilabda
Bajnokság: 265
Módosítva : ma
Csapat: 1 256
Eredmény: 4 530
Játékos: 8 774
Kosárlabda Kosárlabda
Bajnokság: 151
Módosítva : 522 napja
Csapat: 728
Eredmény: 3 634
Játékos: 2
Vízilabda Vízilabda
Bajnokság: 145
Módosítva : 268 napja
Csapat: 469
Eredmény: 1 984
Játékos: 0
Sportág:

BLSZ

Legutóbbi eredmények

11.21 17:00 2 - 0
11.21 17:00 0 - 3
11.21 14:00 2 - 2
11.21 13:00 3 - 0
11.21 10:00 2 - 0
11.18 19:30 3 - 1
11.15 17:00 2 - 1
11.15 17:00 5 - 2
11.15 15:00 6 - 1
11.15 13:30 1 - 0
11.15 13:00 2 - 5
11.15 11:00 2 - 2
11.14 20:00 0 - 5
11.14 18:00 3 - 0
11.14 16:00 3 - 1
11.14 13:30 3 - 3
11.14 13:30 4 - 3
11.14 11:00 4 - 2
11.13 19:15 1 - 2
11.08 13:30 2 - 1
11.07 18:30 3 - 1
11.07 18:00 2 - 2
11.07 17:00 1 - 0
11.07 16:00 0 - 1
11.07 14:30 0 - 1
11.07 13:30 2 - 1
11.07 13:30 1 - 0
11.07 13:00 2 - 2
11.07 11:00 0 - 2
11.07 10:30 4 - 3
Tovább >>>

Következő mérkőzések

11.25 18:30 Főv. Vízművek S - 43. sz. Építők
11.25 19:00 Airnergy FC - THSE-Szabadkik.
11.25 20:30 MLTC - Hidegkúti SC
11.27 20:30 Svábhegy - ASR Gázgyár
11.28 ??? Pestsztimre - MLTC
11.28 ??? ÚBV Kft. - Hidegkúti SC
11.28 11:00 Budafoki MTE II - Unione FC
11.28 13:00 1908 SZAC KSE - Testvériség SE
11.28 14:00 RAFC - REAC
11.28 16:30 Közterület SK - Csepel FC
11.28 17:00 43. sz. Építők - Pénzügyőr SE
11.28 18:00 II. ker. UFC - TF SE
11.28 18:30 Budatétény SE - Kelen SC II.
11.29 ??? Főv. Vízművek S - Csep-Gól FC
11.29 ??? Nimród SE - Pénzügyőr SE II
11.29 11:00 Szt. Pál Akadém - MUN SE
11.29 13:00 Ikarus BSE - Kelen SC
11.29 20:00 Goldball 94. F - Airnergy FC
11.30 19:30 THSE-Szabadkik. - Testvériség II.
12.02 19:30 Ikarus BSE - Csepel FC
12.03 19:00 Szt. Pál Akadém - Testvériség II.
12.03 19:45 Testvériség SE - Svábhegy
12.05 11:00 RAFC - Csep-Gól FC
12.05 11:00 Pénzügyőr SE - ASR Gázgyár
12.05 11:00 Unione FC - Ikarus BSE
12.05 14:00 Budatétény SE - TF SE
12.05 18:00 II. ker. UFC - Airnergy FC
12.06 13:00 Csepel FC - Kelen SC
12.06 17:00 Goldball 94. F - MUN SE
12.09 19:00 Airnergy FC - Testvériség II.
Tovább >>>

BLSZ - SportTál.hu

© Copyright 2007-2020. SportTál
 e-mail: info@sporttal.hu 

TOP 5 látogatottsági statisztika: bajnokságok, csapatok, játékosok és játékvezetők