TV közvetítések

Játékvezetői
küldések

Születésnaposok

Szervezők

  • BLSZ

BLSZ II. osztály
2014/2015

Csapat adatlap

Internationale Club de Football SE

  • Csapat / egyesület az adatbankban
BLSZ II. osztály 2014/2015
Magyarország - HUN
Internationale Club de Football SE
2014/2015
1995
1084 Budapest Tolnai L. u. 16.
Siketek-pálya
1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 28.
Telefon: 06/70-770-5665
contact@afriqueinterfc.com
Inter CDF SE
Inter CDF SE - Csapat
Inter CDF SE - Facebook
piros-kék
H. Pont Mérk. Gy. D. V. L-K Gk. %
1. 90 30 30 0 0 112-15 97 100 %
Otthon 1. 45 15 15 0 0 58-5 53 100 %
Idegenben 1. 45 15 15 0 0 54-10 44 100 %
dr. Agonglo Joel Geraldo
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
4.
2-0
3.
3-1
2.
4-2
1.
2-1
2.
3-0
1.
3-2
1.
4-3
1.
10-0
1.
4-0
1.
5-0
1.
1-0
1.
5-0
1.
2-1
1.
2-0
1.
5-0
1.
2-1
1.
3-2
1.
2-0
1.
2-0
1.
3-0
1.
7-1
1.
5-0
1.
3-0
1.
4-0
1.
3-1
1.
4-0
1.
9-0
1.
4-0
1.
2-0
1.
4-0
Leghosszabb sorozatok
Győzelem:30
Vereség:0
Veretlen:30
Nyeretlen:0
Eredmények
2014.08.16, szombat 11:00 1. ASR Gázgyár - Inter CDF SE 0 : 2
2014.08.24, vasárnap 10:00 2. Inter CDF SE - BVSC-Zugló 3 : 1
2014.08.31, vasárnap 17:00 3. 1908 SZAC KSE - Inter CDF SE 2 : 4
2014.09.06, szombat 17:00 4. Inter CDF SE - Csep-Gól FC 2 : 1
2014.09.13, szombat 14:00 5. Rákossztmihály - Inter CDF SE 0 : 3
2014.09.20, szombat 17:00 6. Inter CDF SE - II. ker. UFC 3 : 2
2014.09.27, szombat 11:00 7. Szabadkikötő SE - Inter CDF SE 3 : 4
2014.10.05, vasárnap 14:00 8. Inter CDF SE - Nagytétényi SE 10 : 0
2014.10.11, szombat 14:00 9. Pestszentimre - Inter CDF SE 0 : 4
2014.10.19, vasárnap 10:00 10. Inter CDF SE - Közterület SC 5 : 0
2014.10.26, vasárnap 19:00 11. Újbuda FC II. - Inter CDF SE 0 : 1
2014.11.01, szombat 17:00 12. Inter CDF SE - ESMTK II. 5 : 0
2014.11.08, szombat 11:00 13. Csillaghegyi MT - Inter CDF SE 1 : 2
2014.11.15, szombat 17:00 14. Inter CDF SE - MAFC Műegyetem 2 : 0
2014.11.22, szombat 13:00 15. Budatétény SE - Inter CDF SE 0 : 5
2015.02.28, szombat 17:00 16. Inter CDF SE - ASR Gázgyár 2 : 1
2015.03.08, vasárnap 17:00 17. BVSC-Zugló - Inter CDF SE 2 : 3
2015.03.14, szombat 17:00 18. Inter CDF SE - 1908 SZAC KSE 2 : 0
2015.03.21, szombat 14:30 19. Csep-Gól FC - Inter CDF SE 0 : 2
2015.03.28, szombat 17:00 20. Inter CDF SE - Rákossztmihály 3 : 0
2015.04.05, vasárnap 11:00 21. II. ker. UFC - Inter CDF SE 1 : 7
2015.04.11, szombat 17:00 22. Inter CDF SE - Szabadkikötő SE 5 : 0
2015.04.18, szombat 17:00 23. Nagytétényi SE - Inter CDF SE 0 : 3
2015.04.26, vasárnap 14:00 24. Inter CDF SE - Pestszentimre 4 : 0
2015.05.03, vasárnap 11:00 25. Közterület SC - Inter CDF SE 1 : 3
2015.05.09, szombat 17:00 26. Inter CDF SE - Újbuda FC II. 4 : 0
2015.05.17, vasárnap 11:00 27. ESMTK II. - Inter CDF SE 0 : 9
2015.05.23, szombat 17:00 28. Inter CDF SE - Csillaghegyi MT 4 : 0
2015.05.30, szombat 17:00 29. MAFC Műegyetem - Inter CDF SE 0 : 2
2015.06.06, szombat 17:00 30. Inter CDF SE - Budatétény SE 4 : 0
Csapat Otthon Idegenben Összesen
1908 SZAC KSE336
100.0 %
ASR Gázgyár336
100.0 %
Budatétény SE336
100.0 %
BVSC-Zugló336
100.0 %
Csep-Gól FC336
100.0 %
Csillaghegyi MT336
100.0 %
ESMTK II.336
100.0 %
II. ker. UFC336
100.0 %
Közterület SC336
100.0 %
MAFC Műegyetem336
100.0 %
Nagytétényi SE336
100.0 %
Pestszentimre336
100.0 %
Rákossztmihály336
100.0 %
Szabadkikötő SE336
100.0 %
Újbuda FC II.336
100.0 %
45 45 90
100.0 %
Gólkülönbség db Eredmények
+10110:0
+919:0
+617:1
+545:0, 5:0, 5:0, 5:0
+454:0, 4:0, 4:0, 4:0, 4:0
+333:0, 3:0, 3:0
+282:0, 3:1, 4:2, 2:0, 2:0, 2:0, 3:1, 2:0
+172:1, 3:2, 4:3, 1:0, 2:1, 2:1, 3:2
Góltípus Szerzett Kapott
L - Lövés11015
Ö - Öngól2
Összesen: 112 15
Név Gól Poszt L - Lövés
Zome Louis Rene 4040
Lunzitisa Queson 1919
Odia Henry Etiosa 1212
Giwa Olekunle 1212
Gbo Gbagbo Mandela 66
Iyiegbu Chigozie Davies 55
Zámbó Tíbor 44
Igwilo Somto Kingsley 33
Fofana Sekou 33
Aigbekaen Oti Dickson 22
Johnbull Innocent Uche 22
Njoku Victor Aguguom 11
Antem Sebastian Egbela 11
110 110
Név Sárga lapPiros lap
Zome Louis Rene 6
Ndubeze Obinna Nwosu 4
Kingsley Egnavon Edo 21
Giwa Olekunle 3
John Paul 11
Igwilo Somto Kingsley 11
Iyiegbu Chigozie Davies 3
Lunzitisa Queson 3
Njoku Victor Aguguom 3
Antem Sebastian Egbela 3
Samson Emmanuel 2
Johnbull Innocent Uche 2
Aigbekaen Oti Dickson 2
Zámbó Tíbor 2
Fofana Sekou 2
Gbo Gbagbo Mandela 1
Skadra László 1
Odia Henry Etiosa 1
Madufor Franck Chinonso 1
433
Név Mérk. Pont Gy. D. V. Gk. Tól - Ig
dr. Agonglo Joel Geraldo 30 90 30 0 0 112-15 90
100.00 %
2014.08.16 - 2015.06.07
~ 295 nap
(27)

16

7

3

10

18

15

4

6

9

12

13

8

20

17

20

5

11

11

17

12

5

11

8

2

14

14

14
Kapus (1)

1
Név Mez Szül.d. Kor Ts. Tm. Kezdő BecserélveLecserélve Csere Gól Sárga lapPiros lap
Giwa Olekunle 161993.06.2821.11.10002916123
Lunzitisa Queson 71990.10.2024.07.1800272113193
Antem Sebastian Egbela 31987.06.2727.11.11002523413
Zome Louis Rene 101988.04.0627.02.01002444406
Skadra László 181973.03.0642.03.010023241
Gbo Gbagbo Mandela 151992.08.1322.09.250022210561
Njoku Victor Aguguom 41984.09.0930.08.29002055613
Ndubeze Obinna Nwosu 61988.05.2927.00.090019314
Johnbull Innocent Uche 91985.03.1130.02.27001772922
Samson Emmanuel 121985.01.0130.05.0600163432
Iyiegbu Chigozie Davies 131988.07.1226.10.2600151291253
Odia Henry Etiosa 81990.09.0524.09.0200143121
John Paul 201982.02.2133.03.17001365911
Fofana Sekou 171994.07.1020.10.28001327232
Kingsley Egnavon Edo 201990.03.2625.02.12001211221
Madufor Franck Chinonso 51989.10.2025.07.180011111
Aigbekaen Oti Dickson 111991.03.2024.02.1800932422
Zámbó Tíbor 111996.08.2918.09.0900672942
Igwilo Somto Kingsley 171990.06.2124.11.17004848311
Tiencheu Youmbi Yves 121987.09.0627.09.0100245
Nnanna Chiojioke 51988.11.1226.06.26001212
Ozonadi Augustin 111986.02.1429.03.240011
Ikele Samuel Victor 81987.02.1728.03.21001122
Nnuji Kelechi Kissinger 21974.07.2140.10.17001127
Takyei Appiah Kofi 141992.06.0523.00.020022
Lakatos Márió András 141996.09.0918.08.290011
Bodiong Ebala Christian 141988.03.1727.02.210011
Kapus
Enefiok Francis Edem 11987.10.0627.08.01007215
Átlag: 27.01.19
kor
3309595161110433

Inter CDF SE - Labdarúgás -
  • Bajnokság játékos szereplés életkor statisztika
  • Csapat játékos szereplés életkor statisztika
Mások ezt nézték (TOP 5)
Csapat adatlap (Inter CDF SE)
Tabella
Adatbank - Játékvezető [Puskás Gabriella]
Csapat adatlap (II. ker. UFC)
Adatbank - Játékvezető [Zám László]

© Copyright 2007-2018. SportTál
 e-mail: info@sporttal.hu 

TOP 5 látogatottsági statisztika: bajnokságok, csapatok, játékosok és játékvezetők